• Parafia

Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza.

Jak czytamy w Apelu „Badania naukowe potwierdzają, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu […]. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia – do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa […]”.

3 wyświetlenia0 komentarzy

Intencje Mszalne od 15 maja do 22 maja 2022r. Niedziela 15 maja Kamień Wielki 8.00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców Mościce 9.30. Za rodzi