top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

W naszej parafii ruszyła bożonarodzeniowa akcja „Paczuszka dla Maluszka”.

W naszej parafii ruszyła bożonarodzeniowa akcja „Paczuszka dla Maluszka”. To zbiórka pieluch i innych artykułów kosmetycznych dla niemowląt. Celem akcji jest wsparcie samotnych matek, maluchów uratowanych od aborcji oraz instytucji, które się nimi opiekują.


W związku z tym w przedsionku parafii, znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może wziąć taką jedną bombkę. Stanowi to jednocześnie zobowiązanie do samodzielnego przygotowanej paczuszki dla jednego noworodka lub przekazania dobrowolnej darowizny na ten cel.


Dary pozostawione pod choinką, zostaną następnie przekazane do najbliższego Domu Samotnej Matki oraz dla podopiecznych Fundacji Małych Stópek.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page