Pomoc Żywnościowa

W naszej parafii został reaktywowany Parafialny Zespół Caritas. Rozpoczynamy akcję” Pomoc Żywnościowa” . Wszyscy są objęci taką pomocą, których dochody na każdą osobę w rodzinie nie przekraczają1056 zł, netto, a emerytów i rencistów nie przekraczają 1402 zł .Po formularze zgłoszenia i pomoc w wypełnieniu prosimy zgłaszać się do sołtysów w swojej miejscowości. Zostaną uruchomione w każde miejscowości w sali wiejskiej punkty pomocy żywnościowej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.