Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła20 lutego AD 2022

VII Niedziela Zwykła

20 lutego AD 2022

1. W ostatnich wichurach w naszej Parafii doszło do zerwania dachówek. Bardzo dziękujemy dobrym parafianom, dzięki pracy których udało się zabezpieczyć uszkodzone elementy. Prosimy w poniedziałek na godzinę 10.00 do dalszych prac na naszym kościele.

2. Dzisiaj o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim Mszą św. rozpocznie się spotkanie młodzieży z klasy 7 i 8 przygotowujących do sakramentu bierzmowania.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy:

· we wtorek – Katedry św. Piotra Apostoła – święto,

· w środę – Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła Pani Beacie Habaj, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Rajewicz. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy szczególnego błogosławieństwa i pokoju serca.

Intencje Żywego Różańca:

PAPIESKA: Módlmy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.

PARAFIALNA: Módlmy się, aby jak najwięcej rodzin podjęło codzienną wspólną modlitwę.

32 wyświetlenia0 komentarzy