OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2024 R.

1.      Dzisiaj o godz. 11:00 w  Kamieniu Wielkim  spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2.     Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30. W niedzielę nabożeństwo majowe w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00.

3.     W tym tygodniu przypada I  czwartek, piątek i sobota miesiąca.

4.     We wtorek w Kamieniu Małym adoracja i spowiedź od godz.17.30, w środę w Kamieniu Wielkim nabożeństwo majowe i spowiedź od godz. 17.30, w  czwartek w Mościcach.

5.     W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski i Rocznica Konstytucji 3 Maja. Msze św. jak w niedzielę. Tego dnia nie obowiązuje nas post piątkowy.

6.    W I sobotę miesiąca  odwiedziny naszych chorych z komunią św. od godz. 8.00.

7.     W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Kamieniu Małym i w Mościcach, w Kamieniu Wielkim w środę 1 maja po   Mszy św.

8.    Dzisiaj odpust w Mościcach o godz. 12.30.                                                           9.Dziękujemy za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Iwonie Wojdyle, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Grażynę Wojczuk. Życzymy udanego tygodnia.