OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (19.11.2023 r.) 1.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (19.11.2023 r.)

1. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych odbywają się w tygodniu przez cały miesiąc listopada o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

2. W środę przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

3. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Halinie Sypko, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewelinę Wus, dziękujemy za uporządkowanie terenu wokół kościoła oraz za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.

4. W sobotę 25 listopada wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki kolejarzy.

5. Za tydzień w Niedzielę Chrystusa Króla (26.11) taca będzie przeznaczona na rzecz naszego seminarium duchownego. Tego dnia przypada również święto patronalne Akcji Katolickiej.

6. Od I Niedzieli Adwentu będziemy rozprowadzali świece wigilijne Caritas na rzecz Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Duże świece w cenie 20 zł, a małe po 10 zł.

7. Życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r. Niedziela 28 kwietnia Kamień Wielki 8:00 ++Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną.