Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę zwykłą – 09. 10. 2022 1.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę zwykłą – 09. 10. 2022

1. W tym tygodniu przypada: w środę bł. Jana Beyzyma kpł., w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego kpł., w piątek św. Małgorzaty Marii Alacoque dz., w sobotę św. Teresy od Jezusa, dz. i DK.

2. Nabożeństwo Różańcowe w październiku odprawiamy codziennie w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę przed Mszą św.. Różaniec dla dzieci w środę o godz. 17.30. Różaniec dla młodzieży w piątek o 17.30.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

4. Dzisiaj o godz. 11.00 w Kamieniu Wielkim Msza św. dla dzieci klas III i poświęcenie różańca przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

5. W dniach 21-23 października br. w parafii Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się kurs przedmałżeński. Kurs ma formę warsztatów weekendowych, prowadzony jest przez Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie.

6. W dzisiejszą niedzielę na wszystkich Mszach św. liczenie wiernych.

7. W niedzielę, 16 października, przeżywać będziemy w Kościele XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”.

8. W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego organizowana jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – na wsparcie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

9. Zbieramy ofiary na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Dziękujemy za dotychczas złożone ofiary.

10. Rozprowadzamy jeszcze żonkile na wsparcie hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

11. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na Wypominki. Proszę o czytelne wypełnienie i zaznaczenie w jakiej miejscowości mają być odczytane.

12. Dziękujemy Pani Danucie Kusyk za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Burzę. Dziękujemy za ofiary składane na kościół . Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów.