Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą – 3. 09. 2023

1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego jutro 4 września o godz. 7.45. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

2. W dni powszednie możemy skorzystać z sakramentu pokuty pół godziny przed Mszą św.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

4. W sobotę (9.09) spotkanie mężczyzn w Międzyrzeczu. Rozpoczęcie o godz. 9.30. Szczegóły na stronie internetowej.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w drugą niedzielę września (10.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim; z nowej grupy młodszej (tj. kandydatów z klas siódmych SP) na spotkanie w trzecią niedzielę września (17.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim.

6. Poświęcenie tornistrów dzieci z klas pierwszych za tydzień w niedzielę (10.09) podczas Mszy św. o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim.

7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (z klasy III) w pierwszą niedzielę października (1.10) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim. Po Mszy św. – krótkie spotkanie organizacyjne.

8. Trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na plebani pod wiatą przy salce katechetycznej w Kamieniu Wielkim. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Karolinie Kosińskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Beatę Czarnecką.

9. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Nauczycielom i uczniom życzymy pomyślnego rozpoczęcia roku szkolnego. W ubiegłym tygodniu odeszła z Kamienia Małego do Pana śp. Krystyna Dumańska. Wieczny odpoczynek… Zapowiedzi: Pragną zawrzeć związek małżeński Krzysztof Kielec, zam. Krześniczka z Barbarą Płuczenniczak, zam. Krześniczka. Zapowiedz I.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r. Niedziela 28 kwietnia Kamień Wielki 8:00 ++Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną.