Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielą zwykłą – 26. 06. 2022r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielą zwykłą – 26. 06. 2022

1. W tym tygodniu przypada: jutro NMP Nieustającej Pomocy, we wtorek św. Ireneusza Bpa i M., w środę św. Apostołów Piotra i Pawła.

2. W czasie wakacji w dni powszednie spowiedź 20 min. przed Mszą św.

3. W środę obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Świętopietrze.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim od godz. 17.30.

5. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

6. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych na filiach, w Kamieniu Wielkim w piątek 01 lipca.

8. W miesiącu czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. wieczornej.

9. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

10.Dziękujemy Pani Stanisławie Laskowskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Marzenę Ciążkowską. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.