OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.02.20231.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.02.2023 1.W duchu braterskiej solidarności odbywa się dzisiaj zbiórka do puszek, aby pomóc dotkniętym trzęsieniem ziemi mieszkańcom Turcji i Syrii. Wielu ludzi pozbawionych jest swoich domów, jest zimno, a obecnie przyszedł kolejny kataklizm – powódź. 2. Za tydzień poświęcenie świec dzieciom komunijnym w Kamieniu Wielkim na Mszy św. o godz. 12.30. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. 3. Można nabywać tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny. 11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Lucynie Hładkiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Kaszubę. Modlimy się w intencji ofiar poszkodowanych przez kataklizm, jubilatów i solenizantów.

24 wyświetlenia0 komentarzy