OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 12.02.2023

1. Dzisiaj jest 6. Niedziela Zwykła w ciągu roku.

2. W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka do puszek w związku z trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii.

3. W liturgii wspominamy we wtorek – świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy.

4. Za tydzień na Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 poświęcenie świec dzieciom komunijnym. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

5. W niedzielę, 26.02 o godz. 15.00 w Parafii Witnica rozpocznie się cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Spotkania odbędą się przez kolejne 4 niedziele. W przygotowaniu do bierzmowania mogą brać udział także osoby z naszego dekanatu. Przygotowanie zakończy się 26. marca.

6. Można nabywać prasę katolicką: Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Lucynie Hładkiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Kaszubę. Parafianom oraz Gościom życzę dobrej niedzieli oraz udanego tygodnia. Solenizantom i Jubilatom życzę zdrowia i wiele łask Bożych.