OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA –28.01.2024r.

1. Serdecznie dziękujemy za dar spotkań podczas wizyt duszpasterskich, za otwartość i życzliwość oraz za złożone ofiary.                                                Kolęda w Mościcach 03 lutego od godz. 10.00 - domki po lewej stronie kościoła w kierunku tzw. Korei i cała Korea.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

3.  Spowiedź we wtorek w Kamieniu Małym  od godz. 16.30. w środę w Kamieniu Wielkim od godz. 16.30, w czwartek w Mościcach od godz. 16.30.W czasie spowiedzi  wystawienie Najświętszego Sakramentu i  adoracja.

4. W piątek – 2 lutego – przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. To także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w Mościcach o godz. 16.00,  w Kamieniu Małym o godz. 17.00, w Kamieniu Wielki o godz. 18.00. Podczas Mszy św. – poświęcenie gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone dla zakonów kontemplacyjnych.

5. W przyszłą niedzielę  w Kamieniu Wielkim na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie świeć dzieciom komunijnym .Po Mszy św. spotkanie  w kościele z rodzicami tych dzieci..

6. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę w Mościcach i Kamieniu Małym w Kamieniu Wielki w środę 07 lutego.

7. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki o godz. 16.00 i od wtorku do piątku o godz. 18.00.

8. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie naszej parafii. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Idze Łakomej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy przy posprzątaniu również dekoracji bożonarodzeniowej Panie Irenę Sokołowską, Janinę Czarnecką i Katarzynę Czarnecką. Wszystkim życzymy udanego tygodnia.                                W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Stanisławę Koropczuk, Wieczny odpoczynek…

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r. Niedziela 28 kwietnia Kamień Wielki 8:00 ++Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną.