top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenie parafialne. Zaproszenie do udziału w Wigilii bez Granic Online. Instytut Myśli Schumana.

Ogłoszenie parafialneZaproszenie do udziału w Wigilii bez Granic Online
Instytut Myśli Schumana po raz piąty organizuje Wigilię bez Granic tym razem również Online.

Celem Wigilii bez Granic jest budowanie relacji z osobami zepchniętymi na margines życia społecznego, samotnymi, starymi, którzy są dla nas obcy, “cudzy” zarówno z rodakami jak i z cudzoziemcami, którzy studiują albo pracują w Polsce. Chcemy, aby w te Święta nikt nie został sam. Ponieważ pandemia nie pozwala nam w tym roku zaprosić takiej osoby na to symboliczne, puste miejsce przy stole Wigilijnym, spotkajmy się w internecie. Wzmocnimy relacje między nami a cudzoziemcy lepiej poznają naszą tradycję, kulturę, historię i religię i dzięki temu będą łatwiej asymilowali się z naszym społeczeństwem. Wszelkie informacje oraz zgłoszenia zarówno wolontariuszy do współpracy jak i chętnych do udziału w Wigilii bez Granic Online można znaleźć na stronie www.WigiliaBezGranic.com

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page