OGŁOSZENIA XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 4 do 11 października 2020

1. Dzisiaj XXVII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. Dzisiaj tj. 4 października zbiórka do puszki na Świętopietrze.

5. W przyszłą niedzielę tj. 11 października Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W przyszłą niedzielę w Kamieniu Małym o godz. 14.00 Odpust Matki Bożej Różańcowej.

7. Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.30. Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci w Kamieniu Wielkim w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 17.00.

8. W niedzielę 11 października na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim poświęcenie różańców dla dzieci z klasy 3.

9. Zmiana tajemnic Różańca Świętego w Kamieniu Wielkim w poniedziałek 5 października, a w Mościcach i Kamieniu Małym dzisiaj tj. 4 października.

10. W środę z racji Święta Matki Bożej Różańcowej specjalna Msza Święta dla grup różańcowych.

11. W soboty 10, 17 i 24 października w godzinach od 10.00 do 14.00 w Parafii Matki Bożej Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się Kurs Przedmałżeński.

12. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza do udziału w projekcie „Pod biało- czerwoną” mającym na celu zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę, a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920r. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Zachęcamy do poparcia gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

13. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są koperty na ofiarę na nasze Seminarium Duchowne.

14. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pani Eweliny Tabaka, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Wysoczańską. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

15. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

Intencje Mszalne od 03 do 10 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 03  do 10 marca  2024r. Niedziela 03 marca Kamień Wielki 8.00+ O dar nieba dla śp. Kazimierza Rajskiego. Intencja żony, dzieci, wnuków i prawnuków.

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00