top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia XXVIII Niedziela

OGŁOSZENIA XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

od 11 do 18 października 2020r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Dzisiaj XXVIII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. Dzisiaj w niedzielę tj. 11 października Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła

5. Dzisiaj w niedzielę w Kamieniu Małym o godz. 14.00 Odpust Matki Bożej Różańcowej.

6. Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.30. Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci w Kamieniu Wielkim w tym tygodniu w środę i piątek o godzinie 17.00.

7. Za tydzień 18 października na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim poświęcenie różańców dla dzieci z klasy 3.

Nowenna ogólnopolska w obronie życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II od 13 do 21 pażdziernika po Mszy świętej. W piątek 16 pażdziernika 42 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II, W środę 14 pażdziernika – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach. W niedzielę 18 pażdziernika św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia szczególnie naszego DPS.

8. W soboty 10, 17 i 24 października w godzinach od 10.00 do 14.00 w Parafii Matki Bożej Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się Kurs Przedmałżeński.

9. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza do udziału w projekcie „Pod biało- czerwoną” mającym na celu zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę, a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920r. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Zachęcamy do poparcia gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są Wypominki. Zbliża się szczególny czas modlitwy za naszych zmarłych. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pani Krystynie Wysoczańskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Dianę Zapała. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

11. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page