top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia XXVIII Niedziela

OGŁOSZENIA XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

od 11 do 18 października 2020r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Dzisiaj XXVIII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. Dzisiaj w niedzielę tj. 11 października Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła

5. Dzisiaj w niedzielę w Kamieniu Małym o godz. 14.00 Odpust Matki Bożej Różańcowej.

6. Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.30. Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci w Kamieniu Wielkim w tym tygodniu w środę i piątek o godzinie 17.00.

7. Za tydzień 18 października na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim poświęcenie różańców dla dzieci z klasy 3.

Nowenna ogólnopolska w obronie życia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II od 13 do 21 pażdziernika po Mszy świętej. W piątek 16 pażdziernika 42 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II, W środę 14 pażdziernika – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach. W niedzielę 18 pażdziernika św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia szczególnie naszego DPS.

8. W soboty 10, 17 i 24 października w godzinach od 10.00 do 14.00 w Parafii Matki Bożej Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się Kurs Przedmałżeński.

9. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza do udziału w projekcie „Pod biało- czerwoną” mającym na celu zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę, a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920r. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Zachęcamy do poparcia gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są Wypominki. Zbliża się szczególny czas modlitwy za naszych zmarłych. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pani Krystynie Wysoczańskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Dianę Zapała. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

11. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia duszpasterskie 03-12-2023 I Niedziela Adwentu 1. Rozpoczynamy nowy rok kościelny pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła". 2. Rozpoczynamy Adwent - czas radosnego oczekiwan

Intencje Mszalne od 03 do 10 grudnia 2023r. Niedziela 03 grudnia Kamień Wielki 8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wiktorii i Jakuba. Mościce 9.30 Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z

bottom of page