top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM od 20 września do 4 października

1. Dzisiaj XXVI niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. Dzisiaj tj. 27 września Dzień Migrantów i Uchodźców, zbiórka do puszek na wsparcie migrantów i uchodźców.

5. W niedzielę 4 października zbiórka do puszki na Świętopietrze.

6. Dzisiaj tj. 27 września na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim spotkanie rodziców i dzieci z klasy III i IV przygotowujących się do I Komunii Świętej.

7. Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.30. Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci w Kamieniu Wielkim w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 17.00.

8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca w Kamieniu Wielkim spowiedź o godzinie 17.00 i obrzęd Komunii Świętej oraz Różaniec dla dzieci. W Kamieniu Małym spowiedź i Różaniec we wtorek o 17.30, o 18.00 Msza Święta. W Mościcach spowiedź i Różaniec w czwartek o godz. 17.30 i Msza Święta o godzinie 18.00.

9. Zmiana tajemnic Różańca Świętego w Kamieniu Wielkim w poniedziałek 5 października, a w Mościcach i Kamieniu Małym w niedzielę 4 października.

10. W sobotę 3 października odwiedziny chorych z Komunią Świętą od godziny 8.00.

11. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są koperty na ofiarę na nasze Seminarium Duchowne.

12. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pani Jolanty Domańskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewelinę Tabaka. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

13. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page