top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXV NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 20 września do 27 września

1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. Dzisiaj tj. 20 września w Mościcach o godzinie 9.30 na Mszy Świętej podziękujemy za tegoroczne plony rolników i błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

5. Dzisiaj tj.20 września tj. 20 września zbiórka na KUL I IFT w Zielonej Górze.

6. W przyszłą niedzielę tj. 27 września Dzień Migrantów i Uchodźców, zbiórka do puszek na wsparcie migrantów i uchodźców.

7. W piątek 25 września spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z klasy VIII i rozpoczynających przygotowania z klasy VII. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim.

8. W niedzielę 27 września na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim spotkanie rodziców i dzieci z klasy III i IV przygotowujących się do I Komunii Świętej.

9. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pana Wojciecha Przybylaka, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Jolantę Domańska. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

10. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Comments


bottom of page