top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXV NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 20 września do 27 września

1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. Dzisiaj tj. 20 września w Mościcach o godzinie 9.30 na Mszy Świętej podziękujemy za tegoroczne plony rolników i błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

5. Dzisiaj tj.20 września tj. 20 września zbiórka na KUL I IFT w Zielonej Górze.

6. W przyszłą niedzielę tj. 27 września Dzień Migrantów i Uchodźców, zbiórka do puszek na wsparcie migrantów i uchodźców.

7. W piątek 25 września spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z klasy VIII i rozpoczynających przygotowania z klasy VII. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim.

8. W niedzielę 27 września na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim spotkanie rodziców i dzieci z klasy III i IV przygotowujących się do I Komunii Świętej.

9. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pana Wojciecha Przybylaka, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Jolantę Domańska. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

10. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page