top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 6 września do 13 września

1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj na filiach i o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim poświęcenie przyborów szkolnych i plecaków klasy I oraz Msza Święta. We Mszy Świętej modlimy się w intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców oraz za cały personel w związku z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym.

3. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

4. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

5. 14 września Sakrament Bierzmowania w Witnicy o godzinie 17.00. Zapraszamy młodzież starszą i dorosłych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą w piątek 11 września o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim. Spowiedź przed Bierzmowaniem w sobotę 12 września o godzinie 12.00 w Witnicy. W niedzielę 13 września kandydaci do Bierzmowania przyjdą na Mszę Świętą o godzinie 18.00 do Witnicy, a po Mszy Świętej próba przed Bierzmowaniem razem ze świadkami.

6. W niedzielę 13 września o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

7. We wtorek 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień wychowania. Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież szkolną i wychowawców.

9. Zmiana tajemnic różańca św. w poniedziałek 7 września na Mszy Świętej w Kamieniu Wielkim o godzinie 18.00.

10. Za tydzień w niedzielę 13 września zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.

11. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pani Krystyny Szczęch, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Piotra Szczęcha. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

12. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page