top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 6 września do 13 września

1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj na filiach i o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim poświęcenie przyborów szkolnych i plecaków klasy I oraz Msza Święta. We Mszy Świętej modlimy się w intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców oraz za cały personel w związku z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym.

3. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

4. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

5. 14 września Sakrament Bierzmowania w Witnicy o godzinie 17.00. Zapraszamy młodzież starszą i dorosłych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą w piątek 11 września o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim. Spowiedź przed Bierzmowaniem w sobotę 12 września o godzinie 12.00 w Witnicy. W niedzielę 13 września kandydaci do Bierzmowania przyjdą na Mszę Świętą o godzinie 18.00 do Witnicy, a po Mszy Świętej próba przed Bierzmowaniem razem ze świadkami.

6. W niedzielę 13 września o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

7. We wtorek 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień wychowania. Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież szkolną i wychowawców.

9. Zmiana tajemnic różańca św. w poniedziałek 7 września na Mszy Świętej w Kamieniu Wielkim o godzinie 18.00.

10. Za tydzień w niedzielę 13 września zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.

11. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pani Krystyny Szczęch, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Piotra Szczęcha. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

12. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page