top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 13 września do 20 wrze

1. Dzisiaj XXIV niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

3. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

4. 14 września w poniedziałek Sakrament Bierzmowania w Witnicy o godzinie 17.00. Dzisiaj tj.13 września kandydaci do Bierzmowania przyjdą na Mszę Świętą o godzinie 18.00 do Witnicy, a po Mszy Świętej próba przed Bierzmowaniem razem ze świadkami.

5. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców- Tydzień Wychowania.

6. W poniedziałek 14 września Msza Święta w Kamieniu Wielkim o godzinie 15.00 w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy Świętej udamy się pod Krzyż Misyjny w adoracji Krzyża. Należy zadbać o krzyże przydrożne oraz na cmentarzach.

7. W czwartek 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę- Dzień Sybiraka.

8. W piątek 18 września św. Stanisława Kostki, Patrona Młodzieży i Polski. Modlimy się szczególnie za młodzież.

9. W sobotę 19 września diecezjalna pielgrzymka mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

10. W niedzielę 20 września w Mościcach o godzinie 9.30 Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony rolników i błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

11. Dzisiaj tj. 13 września o godzinie 11.00 w Kamieniu Małych i o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion w Kamieniu Wielkim.

12. Dzisiaj tj. 13 września zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.

13. W przyszłą trzecią sobotę września tj. 20 września zbiórka na KUL I IFT w Zielonej Górze.

14. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pana Piotra Szczęcha, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Wojciecha Przybylaka. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

15. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page