top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 30 sierpnia do 6 września

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W niedzielę za tydzień 6 września o godzinie 12.30 poświęcenie przyborów szkolnych i plecaków klasy I oraz Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

3. We wtorek 1 września 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą mszą św. wieczorną, a w piątek od godz. 17.30.

5. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

6. Spotkanie rad parafialnych i kościelnych w piątek 4 września o godzinie 19.00 w sali wiejskiej.

7. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

8. 14 września Sakrament Bierzmowania w Witnicy. Zapraszamy młodzież z klasy VIII i dorosłych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą w poniedziałek 31 sierpnia o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim.

9. Komunia dla chorych w każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 8.00.

10. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pana Patryka Karczmarza, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Szczęch. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

11. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość.

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page