top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 30 sierpnia do 6 września

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W niedzielę za tydzień 6 września o godzinie 12.30 poświęcenie przyborów szkolnych i plecaków klasy I oraz Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

3. We wtorek 1 września 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed każdą mszą św. wieczorną, a w piątek od godz. 17.30.

5. Zmiana urzędowania Kancelarii parafialnej: w ciągu tygodnia oprócz poniedziałku i soboty po mszy św. wieczornej o godz. 19.00, we wtorek od 16.00 do 17.00. W nagłych wypadkach o każdej porze.

6. Spotkanie rad parafialnych i kościelnych w piątek 4 września o godzinie 19.00 w sali wiejskiej.

7. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

8. 14 września Sakrament Bierzmowania w Witnicy. Zapraszamy młodzież z klasy VIII i dorosłych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą w poniedziałek 31 sierpnia o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim.

9. Komunia dla chorych w każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 8.00.

10. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pana Patryka Karczmarza, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Szczęch. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

11. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość.

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

コメント


bottom of page