top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XXI NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 23 sierpnia do 30 sierpnia

1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów by w trakcie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy Świętej.

3. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

4. W tygodniu Kancelaria czynna we wtorek od 16.00 do 17.00 i w sobotę 8.30 do 9.30.

5. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.

6. W środę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej.

7. 14 września Sakrament Bierzmowania w Witnicy. Zapraszamy młodzież z klasy VIII i dorosłych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą w poniedziałek 31 sierpnia o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim.

8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Panu Arkadiuszowi Kielec, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Patryka Karczmarza. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

9. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page