top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XVII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 2 sierpnia do 9 sierpni

1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów by w trakcie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy Świętej.

3. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

4. Polecamy Bogu w modlitwie Ojca Dawida Burzę, który otrzymał święcenia kapłańskie 14 maja w Krakowie o godz. 12.00 w kościele p.w. św. Katarzyny. Msze Święte prymicyjne o. Dawida Burzy dzisiaj tj. 2 sierpnia w Mościcach o godz. 9.30 i Kamieniu Małym o godz. 11.00.

5. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w Mszę Świętą prymicyjną dnia 26 lipca o godz. 12.30. Ojciec prowincjał Augustianów na Polskę, kaznodzieja prymicyjny wyraża swoją wdzięczność wobec parafian w Kamieniu Wielkim za przygotowanie i piękną Mszę Świętą prymicyjną.

6. W tygodniu Kancelaria czynna we wtorek od 16.00 do 17.00 i w sobotę od 8.30 do 9.30.

7. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dytansu.

8. Dzisiaj tj. 2 sierpnia wspomnienie Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli- można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

9. W czwartek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.

10. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą św. wieczorną.

11. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno- Teologiczny w Zielonej Górze.

12. Zmiana tajemnic Różańca Świętego w poniedziałek na Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kamieniu Wielkim, we wtorek w Kamieniu Małym i w czwartek w Mościcach.

13. W czwartek 30 lipca o godz. 12.00 pożegaliśmy Mszą Świętą pogrzebową śp. Stanisława Rybińskiego, polecajmy go miłosierdziu Bożemu.

14. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Pani Bogumile Raczkowskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Piotra Raczkowskiego. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

15. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page