OGŁOSZENIA XIX NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM od 9 sierpnia do 16 sierpni

1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów by w trakcie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy Świętej.

3. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

4. W tygodniu Kancelaria czynna we wtorek od 16.00 do 17.00.

5. Przypominamy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dytansu.

6. Dzisiaj taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno- Teologiczny w Zielonej Górze.

7. W sobotę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w niedziele. Błogosławieństwo ziół i kwiatów. Taca przeznaczona dla uboższych parafii na pomoc w remontach.

8. W przyszłą niedzielę 16 sierpnia dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta, pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

9. Dziękujemy za posprzątanie świątyni dla Pana Piotra Raczkowskiego, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Arkadiusza Kielec. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

10. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++