top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 21 do 28 czerwca 2020r.

1. Dzisiaj XII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. We wtorek przypada Dzień Ojca.

3. W środę Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msze Święte z udziałem uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców podczas Mszy Świętej w Kamieniu Małym we wtorek o godz. 18.00, w Mościcach w czwartek o godzinie 18.00 i w Kamieniu Wielkim w piątek o godzinie 18.00. Przed Mszą Świętą możliwość sakramentu pokuty i pojednania.

5. Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów by dzieci i młodzież w trakcie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy Świętej.

6. Polecamy Bogu w modlitwie Ojca Dawida Burzę, który otrzymał święcenia kapłańskie 14 maja w Krakowie o godz. 12.00 w kościele p.w. św. Katarzyny. Msza prymicyjna planowana jest ze względu na stan epidemii w niedzielę 26 lipca o godz. 12.30. w Kamieniu Wielkim, a w Mościcach i Kamieniu Małym 2 sierpnia.

7. Tym tygodniu Kancelaria czynna tylko we wtorek o 16.00 do 17.00 i w sobotę od 8.30 do 9.30.

8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Pani Renacie Bajko, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Annę Laskowską. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

9. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość.

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 26 marca do 02 kwietnia 2023r. Niedziela 26 marca Kamień Wielki 8:00++ Chrzestnych Janinę Lachtarę, Stanisława i Stefanię Prucnal. Intencja rodziny Burza. Mościce 9:30++ Z rodzin

bottom of page