top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XI NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 14 do 21 czerwca 2020r.

1. Dzisiaj XI niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj zbiórka na KUL i IFT w Zielonej Górze.

3. Polecamy Bogu w modlitwie Ojca Dawida Burzę, który otrzymał święcenia kapłańskie 14 maja w Krakowie o godz. 12.00 w kościele p.w. św. Katarzyny. Msza prymicyjna planowana jest ze względu na stan epidemii w niedzielę 26 lipca o godz. 12.30. w Kamieniu Wielkim, a w Mościcach i Kamieniu Małym 2 sierpnia.

4. Tym tygodniu Kancelaria czynna tylko w sobotę od 8.30 do 9.30.

5. We wtorek 16 czerwca przypada rocznica święceń biskupich Biskupa diecezjalnego- Tadeusza Lityńskiego, modlimy się o opiekę Bożej Opatrzności.

6. W czwartek 18 czerwca Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, głównej patronki diecezji zielonogórsko- gorzowskiej- 31 rocznica Koronacji Obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej.

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. Po Mszy Świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja wokół kościoła.

8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Pani Annie Wasik, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Renatę Bajko. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

9. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość.

10. Dziękujemy za przygotowanie i uświetnienie uroczystości w naszej parafii Bożego Ciała i Odpustu: Radzie Parafialnej, Parafialnemu Zespołowi Caritas, Sołectwu i Dyrekcji szkoły, Kole Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej, wspólnotom parafialnym, ministrantom, młodzieży, rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty podczas procesji.

11. W związku z wyjazdem na rekolekcje kapłańskie księdza proboszcza od poniedziałku 15 czerwca do 18 czerwca nie będzie Mszy Świętej. W pilnych sprawy duszpasterskich tj. pogrzeb prosimy o kontakt telefoniczny z Parafią Witnica pod numerem 95 303 02 36.

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page