top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA XI NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYMod 14 do 21 czerwca 2020r.

1. Dzisiaj XI niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj zbiórka na KUL i IFT w Zielonej Górze.

3. Polecamy Bogu w modlitwie Ojca Dawida Burzę, który otrzymał święcenia kapłańskie 14 maja w Krakowie o godz. 12.00 w kościele p.w. św. Katarzyny. Msza prymicyjna planowana jest ze względu na stan epidemii w niedzielę 26 lipca o godz. 12.30. w Kamieniu Wielkim, a w Mościcach i Kamieniu Małym 2 sierpnia.

4. Tym tygodniu Kancelaria czynna tylko w sobotę od 8.30 do 9.30.

5. We wtorek 16 czerwca przypada rocznica święceń biskupich Biskupa diecezjalnego- Tadeusza Lityńskiego, modlimy się o opiekę Bożej Opatrzności.

6. W czwartek 18 czerwca Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, głównej patronki diecezji zielonogórsko- gorzowskiej- 31 rocznica Koronacji Obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej.

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. Po Mszy Świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja wokół kościoła.

8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Pani Annie Wasik, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Renatę Bajko. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

9. Tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość.

10. Dziękujemy za przygotowanie i uświetnienie uroczystości w naszej parafii Bożego Ciała i Odpustu: Radzie Parafialnej, Parafialnemu Zespołowi Caritas, Sołectwu i Dyrekcji szkoły, Kole Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej, wspólnotom parafialnym, ministrantom, młodzieży, rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty podczas procesji.

11. W związku z wyjazdem na rekolekcje kapłańskie księdza proboszcza od poniedziałku 15 czerwca do 18 czerwca nie będzie Mszy Świętej. W pilnych sprawy duszpasterskich tj. pogrzeb prosimy o kontakt telefoniczny z Parafią Witnica pod numerem 95 303 02 36.

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Kommentare


bottom of page