top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła20 lutego AD 2022

VII Niedziela Zwykła

20 lutego AD 2022

1. W ostatnich wichurach w naszej Parafii doszło do zerwania dachówek. Bardzo dziękujemy dobrym parafianom, dzięki pracy których udało się zabezpieczyć uszkodzone elementy. Prosimy w poniedziałek na godzinę 10.00 do dalszych prac na naszym kościele.

2. Dzisiaj o godzinie 12.30 w Kamieniu Wielkim Mszą św. rozpocznie się spotkanie młodzieży z klasy 7 i 8 przygotowujących do sakramentu bierzmowania.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy:

· we wtorek – Katedry św. Piotra Apostoła – święto,

· w środę – Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła Pani Beacie Habaj, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Rajewicz. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy szczególnego błogosławieństwa i pokoju serca.

Intencje Żywego Różańca:

PAPIESKA: Módlmy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.

PARAFIALNA: Módlmy się, aby jak najwięcej rodzin podjęło codzienną wspólną modlitwę.

32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page