top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ24.07.2022r. 1.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

24.07.2022r.

1. W tym tygodniu Kościół wspomina: w poniedziałek – św. Jakuba, Apostoła .we wtorek św. Joachima i Anny, Rodziców NMP, w piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.

2. W środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W poniedziałek 25.07. o godz. 19.00 w salce katechetycznej na plebanii będą wydawane przez PZC produkty żywnościowe dla osób zakwalifikowanych przez MOPS do pomocy żywnościowej.

4. Za tydzień, w niedzielę podczas Mszy św. odnowienie przyrzeczeń Bractwa Szkaplerznego.

5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymka rozpoczyna się 31 lipca wyjściem z Gorzowa Wlkp. Kończy się 12 sierpnia w Częstochowie.

6. Za tydzień, w niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Można ustawić pojazdy na placu – wokół kościoła.

7. Przypominam, że w okresie wakacji i urlopów obowiązuje nas niedzielna Msza św. Proszę także stosownie ubierać się na niedzielne Eucharystie.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na kościół. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Pani Krystynie Wojdyle, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Tabakę Ewę. Gościom oraz Parafianom życzę spokojnej niedzieli oraz dobrego, nadchodzącego tygodnia. Życzę dobrego wypoczynku odpoczywającym na wakacjach i urlopach.


30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page