top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte tak jak w każdą niedzielę.

2. W poniedziałek- drugi dzień Świąt Wielkanocnych.

3. Oktawa Wielkanocna do II Niedzieli Wielkanocnej do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Msze Święte przez Oktawę Wielkanocną o godzinie 18.00.

4. W najbliższy piątek przypada liturgiczna uroczystość- piątek w Oktawie Wielkanocy- nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

5. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji Wielkanocnej Pani Szymaszek Małgorzacie, Pani Mosiewicz Edycie i Pani Wagner Aleksandrze.

6. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Pani Krystynie Kaszubie, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Iwonę Czernecką. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu Kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

7. W związku z przedłużeniem rygorystycznych przepisów sanitarnych do 19 kwietnia

a) Uczestniczyć może we Mszy Świętej MAKSYMALNIE 5 OSÓB (oprócz kapłana i posługujących).

b) Na cmentarzy NIE GRUPUJEMY SIĘ I SKRACAMY CZAS POBYTU zachowując obowiązujące przypisy Ministerstwa Zdrowia.

8. Tygodniki katolickie: Niedziela podwójny numer w cenie 10 złotych, Gość Niedzielny i Mały Gość.

9. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzyć wszystkim parafianom, aby ten czas był czasem pełnym pokoju, nadziei i miłości. Życzę Wam aby Zmartwychwstanie Naszego Pana, napełniło Was radością i dodawało odwagi i siły w kroczeniu Drogą Miłości. Niech Zmartwychwstały obdarza każdego z nas swoimi łaskami. Ten, który przeprowadza ze śmierci do życia, obudzi w Was to co jeszcze jest uśpione. Niech rozświetla Drogi Waszego życia, tak byśmy potrafili dzielić się z drugim człowiekiem wiarą w zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, prawdy nad fałszem. A jego Słowo niech prowadzi nas przez codzienność Waszego życia do wieczności.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page