Szukaj
  • Parafia

OGŁOSZENIA NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte tak jak w każdą niedzielę.

2. W poniedziałek- drugi dzień Świąt Wielkanocnych.

3. Oktawa Wielkanocna do II Niedzieli Wielkanocnej do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Msze Święte przez Oktawę Wielkanocną o godzinie 18.00.

4. W najbliższy piątek przypada liturgiczna uroczystość- piątek w Oktawie Wielkanocy- nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

5. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji Wielkanocnej Pani Szymaszek Małgorzacie, Pani Mosiewicz Edycie i Pani Wagner Aleksandrze.

6. Dziękujemy za posprzątanie świątyni Pani Krystynie Kaszubie, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Iwonę Czernecką. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przy sprzątaniu Kościoła należy starannie umyć wodą i płynem czyszczącym części konfesjonału, których dotyka penitent, oraz klamki, poręcze schodów i ławki w kościele.

7. W związku z przedłużeniem rygorystycznych przepisów sanitarnych do 19 kwietnia

a) Uczestniczyć może we Mszy Świętej MAKSYMALNIE 5 OSÓB (oprócz kapłana i posługujących).

b) Na cmentarzy NIE GRUPUJEMY SIĘ I SKRACAMY CZAS POBYTU zachowując obowiązujące przypisy Ministerstwa Zdrowia.

8. Tygodniki katolickie: Niedziela podwójny numer w cenie 10 złotych, Gość Niedzielny i Mały Gość.

9. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzyć wszystkim parafianom, aby ten czas był czasem pełnym pokoju, nadziei i miłości. Życzę Wam aby Zmartwychwstanie Naszego Pana, napełniło Was radością i dodawało odwagi i siły w kroczeniu Drogą Miłości. Niech Zmartwychwstały obdarza każdego z nas swoimi łaskami. Ten, który przeprowadza ze śmierci do życia, obudzi w Was to co jeszcze jest uśpione. Niech rozświetla Drogi Waszego życia, tak byśmy potrafili dzielić się z drugim człowiekiem wiarą w zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, prawdy nad fałszem. A jego Słowo niech prowadzi nas przez codzienność Waszego życia do wieczności.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie