top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 28 maja 2023.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

28 maja 2023.

  1. Dziś Niedziela Zesłania Ducha Świętego – kończy się Okres Wielkanocny, ale czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej trwa do uroczystości Najświętszej Trójcy, która przypada w przyszłą niedzielę – XVI Święto Dziękczynienia – tego dnia zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

  2. Wydarzenia parafialne: Dziś o godz. 12.00 w Kamieniu Wielkim na Mszy św. dzieci z naszej Parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej i będą przeżywać Miesiąc Biały uczestnicząc we Mszach św. niedzielnych w strojach komunijnych. 3. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca na filiach za tydzień, w Kamieniu Wielkim w piątek.

4.W niedzielę 18 czerwca w całej diecezji obchodzić będziemy ODPUST KU CZCI NASZEJ PATRONKI – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z ROKITNA. Obchody centralne odbędą się 17 czerwca, kiedy to zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej. Na to piękne święto Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej wszyscy jesteśmy zaproszeni. Chcemy też zorganizować wspólny wyjazd autokarowy – zapisy w zakrystii.

5.W tym tygodniu: w poniedziałek święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła; w środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w piątek rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp. (1997).

  1. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 18.00, w niedzielę na filiach po Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00 z kazaniem Maryjnym. Przez cały miesiąc. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.

  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi przed Mszą św.

  3. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.00.

  4. Zapraszamy młodzież do udziału w XXVII spotkaniu młodych na Polach Lednickich 3 czerwca br., jak również Diecezjalnym Dniu Młodych w Rokitnie 10 czerwca br.

  5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdeczne dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcie finansowe udzielane naszej parafii, dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za generalne porządki i dekorację, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Danutę Andrejczuk.

  6. Zapowiedzi: Piotr Więcek, kawaler, zam. Kamień Wielki i Justyna Andrejczuk zd. Linowska, wdowa, zam. Witnica, zap. I.


98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page