OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA (12.11.2023 r.)

1. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych odbywają się w tygodniu przez cały listopad o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

2. W dzisiejszą niedzielę 12 listopada – zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. i spotkanie dla grupy starszej kandydatów do bierzmowania. Grupę młodszą zapraszamy za tydzień 19 listopada na godz. 12.30.

4. W poniedziałek przypada święto patronów diecezji – Pierwszych Męczenników Polski.

5. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwo Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym organizują zbiórkę krwi 14 listopada 2023r. o godz. 9.00 do 12.00 w siedzibie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym. Niezbędny dokument: dowód osobisty. Udział w akcji jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 lat.

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Dorocie Brzezińskiej i uporządkowanie terenu wokół kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Sypko.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Alfredę Suchecką. Wieczny odpoczynek…

8. Życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws