top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA (5.11.2023 r.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA (5.11.2023 r.)

  1. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwo Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym organizują zbiórkę krwi 14 listopada 2023r. o godz. 9.00 do 12.00 w siedzibie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym. Niezbędny dokument: dowód osobisty. Udział w akcji jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 lat.

  2. Dzisiaj o godz. 19.00 w Kostrzynie nad Odrą w kościele pw. Matki Kościoła rozpocznie się koncert pt. „Przyjmij, Boże, tę ofiarę” w wykonaniu ks. prof. Zbigniewa Stępniaka – jednego z nielicznych w Polsce śpiewaków obdarzonych wyjątkowym głosem „basso profondo”. W programie usłyszymy polską muzykę religijną od baroku do współczesności. Na organach będzie akompaniował ks. Mateusz Szerwiński – znany z kanału internetowego „Organista w sutannie”. Wstęp wolny. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyt-cegiełek.

  3. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych w miesiącu listopadzie w tygodniu o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00.

  4. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.

  5. W sobotę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości – 105 rocznica odzyskania niepodległości. O godz. 11.00 Msza św. w Kamieniu Wielkim.

  6. Za tydzień w niedzielę 12 listopada – zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

  7. W przyszłą niedzielę Msza św. w Kamieniu Wielkim godz. 12.30 dla grupy starszej kandydatów do bierzmowania. Grupę młodszą zapraszamy 19 listopada na godz. 12.30.

  8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Halinie Białomazur, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Dorotę Brzezińską . Dziękujemy za posprzątanie terenu wokół kościoła, wykonaną dekorację oraz za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.

  9. Życzymy udanego tygodnia.


57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page