top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA (5.11.2023 r.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA (5.11.2023 r.)

  1. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwo Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. Oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym organizują zbiórkę krwi 14 listopada 2023r. o godz. 9.00 do 12.00 w siedzibie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym. Niezbędny dokument: dowód osobisty. Udział w akcji jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 lat.

  2. Dzisiaj o godz. 19.00 w Kostrzynie nad Odrą w kościele pw. Matki Kościoła rozpocznie się koncert pt. „Przyjmij, Boże, tę ofiarę” w wykonaniu ks. prof. Zbigniewa Stępniaka – jednego z nielicznych w Polsce śpiewaków obdarzonych wyjątkowym głosem „basso profondo”. W programie usłyszymy polską muzykę religijną od baroku do współczesności. Na organach będzie akompaniował ks. Mateusz Szerwiński – znany z kanału internetowego „Organista w sutannie”. Wstęp wolny. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyt-cegiełek.

  3. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych w miesiącu listopadzie w tygodniu o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00.

  4. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.

  5. W sobotę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości – 105 rocznica odzyskania niepodległości. O godz. 11.00 Msza św. w Kamieniu Wielkim.

  6. Za tydzień w niedzielę 12 listopada – zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

  7. W przyszłą niedzielę Msza św. w Kamieniu Wielkim godz. 12.30 dla grupy starszej kandydatów do bierzmowania. Grupę młodszą zapraszamy 19 listopada na godz. 12.30.

  8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Halinie Białomazur, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Dorotę Brzezińską . Dziękujemy za posprzątanie terenu wokół kościoła, wykonaną dekorację oraz za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.

  9. Życzymy udanego tygodnia.


58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page