top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (29.10.2023 R.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (29.10.2023 R.)

1. W dzisiejsze niedzielne popołudnie zapraszamy dzieci i rodziców na Korowód Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie o godz. 15.00 w kościele, a następnie przemarsz od domu do domu mieszkańców Kamienia Wielkiego. Na spotkanie przybywamy w przebraniach wybranych świętych.

2. Do wtorku nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00.

3. Przy wyjściu z kościoła możemy podejmować kartki wypominkowe. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych będą odbywać się w tygodniu do końca listopada 30 listopada o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Wypełnione kartki wypominkowe możemy składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii.

4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarzy oraz grobów. W uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. na cmentarzach w Kamieniu Małym o godz. 9.00, w Mościcach 10.30, w Kamieniu Wielkim 12.00, po Mszach św. procesja z nabożeństwem za zmarłych. Prosimy jak w ubiegłych latach o przygotowanie ołtarzy i nagłośnienia OSP.

5. W Dzień Zaduszny Msze św. w Mościcach . o godz. 16.00, w Kamieniu Małym 17.00, w Kamieniu Wielkim 18.00. W Dzień Zaduszny nie będzie czynna kancelaria.

6. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (choćby tylko w myśli), mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

8. Z racji I piątku spowiedź w tym tygodniu we wtorek w Kamieniu Małym o godz. 16.30 podczas nabożeństwa różańcowego, w czwartek w Mościcach przed Mszą św., w piątek w Kamieniu Wielkim przed wypominkami za zmarłych.

9. Odwiedziny naszych chorych z komunią św. w I sobotę miesiąca 4 listopada od godz. 8.00.

10. W piątek 3 listopada w Kamieniu Wielkim podczas Mszy św. zmiana tajemnic różańca św. Na filiach w Mościcach i Kamieniu Małym w niedzielę za tydzień.

11. Serdecznie dziękujemy za uporządkowanie terenu wokół kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Panu Kazimierzowi Bujarskiemu, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Białomazur.

12. W tym czasie wspomnień i modlitw za bliskich zmarłych wszystkim życzymy radości doceniania każdego dnia życia i błogosławieństwa Bożego.

141 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Comments


bottom of page