top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (29.10.2023 R.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (29.10.2023 R.)

1. W dzisiejsze niedzielne popołudnie zapraszamy dzieci i rodziców na Korowód Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie o godz. 15.00 w kościele, a następnie przemarsz od domu do domu mieszkańców Kamienia Wielkiego. Na spotkanie przybywamy w przebraniach wybranych świętych.

2. Do wtorku nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00.

3. Przy wyjściu z kościoła możemy podejmować kartki wypominkowe. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych będą odbywać się w tygodniu do końca listopada 30 listopada o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Wypełnione kartki wypominkowe możemy składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii.

4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarzy oraz grobów. W uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. na cmentarzach w Kamieniu Małym o godz. 9.00, w Mościcach 10.30, w Kamieniu Wielkim 12.00, po Mszach św. procesja z nabożeństwem za zmarłych. Prosimy jak w ubiegłych latach o przygotowanie ołtarzy i nagłośnienia OSP.

5. W Dzień Zaduszny Msze św. w Mościcach . o godz. 16.00, w Kamieniu Małym 17.00, w Kamieniu Wielkim 18.00. W Dzień Zaduszny nie będzie czynna kancelaria.

6. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (choćby tylko w myśli), mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

8. Z racji I piątku spowiedź w tym tygodniu we wtorek w Kamieniu Małym o godz. 16.30 podczas nabożeństwa różańcowego, w czwartek w Mościcach przed Mszą św., w piątek w Kamieniu Wielkim przed wypominkami za zmarłych.

9. Odwiedziny naszych chorych z komunią św. w I sobotę miesiąca 4 listopada od godz. 8.00.

10. W piątek 3 listopada w Kamieniu Wielkim podczas Mszy św. zmiana tajemnic różańca św. Na filiach w Mościcach i Kamieniu Małym w niedzielę za tydzień.

11. Serdecznie dziękujemy za uporządkowanie terenu wokół kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Panu Kazimierzowi Bujarskiemu, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Białomazur.

12. W tym czasie wspomnień i modlitw za bliskich zmarłych wszystkim życzymy radości doceniania każdego dnia życia i błogosławieństwa Bożego.

141 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page