top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2023 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2023 R. DZIEŃ PAPIESKI

1. Dzisiaj o godz. 12.30 spotkanie w Kamieniu Wielkim przed bierzmowaniem dla grupy młodszej z klasy VII.

2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godz. 17.30 w kościele, w niedzielę o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim. Różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim.

3. Dzisiaj Niedziela Papieska . Zbiórka do puszek na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.

4. Za tydzień w niedzielę spotkanie w Szkole Podstawowej w Kamieniu Wielkim o godz. 15.00 w sprawie biogazowni.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy podejmować kartki wypominkowe. Uprzejmie prosimy o czytelny zapis i w którym kościele mają być odczytywane. Wypełnione kartki wypominkowe możemy składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii.

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację Paniom Aleksandrze Wagner i Edycie Mosiewicz, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Teresę Konopę. Dziękujemy za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.

7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego tygodnia.


56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page