top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2023 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2023 R. DZIEŃ PAPIESKI

1. Dzisiaj o godz. 12.30 spotkanie w Kamieniu Wielkim przed bierzmowaniem dla grupy młodszej z klasy VII.

2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godz. 17.30 w kościele, w niedzielę o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim. Różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim.

3. Dzisiaj Niedziela Papieska . Zbiórka do puszek na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.

4. Za tydzień w niedzielę spotkanie w Szkole Podstawowej w Kamieniu Wielkim o godz. 15.00 w sprawie biogazowni.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy podejmować kartki wypominkowe. Uprzejmie prosimy o czytelny zapis i w którym kościele mają być odczytywane. Wypełnione kartki wypominkowe możemy składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii.

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację Paniom Aleksandrze Wagner i Edycie Mosiewicz, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Teresę Konopę. Dziękujemy za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.

7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego tygodnia.


55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page