top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (8.10.2023 r.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (8.10.2023 r.)

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W dzisiejszą niedzielę wyjątkowo o godz. 11.00 w Kamieniu Wielkim spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starsze { VIII klasa }j; za tydzień 15 października o godz. 12.30 Msza św. i spotkanie dla bierzmowanych z grupy młodszej {klasa VII }. Dzisiaj w Kamieniu Małym Msza św. odpustowa o godz. 12.30. Kartki na wypominki są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

3. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godz. 17.30 w kościele, Różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.00; w niedzielę o godz. 17.00, dla młodzieży w piątek o godz. 17.30 w Kamieniu Wielkim. Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na ręcznie zrobiony różaniec. Rozstrzygnięcie w niedzielę papieską (15.10).

4. Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zaprasza na kurs przedmałżeński w parafii pw. Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą w dniach 20-22 października br. Zgłoszenia są przyjmowane po godz. 16.00 pod nr tel. 504 288 531. Szczegóły na plakacie.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Mariannie Kopanieckiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Sylwię Tomczak.

6. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page