top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (22.10.2023 r.)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (22.10.2023 r.)

  1. Dzisiaj Niedziela Misyjna. Taca na cele misyjne.

  2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godz. 17.30 w kościele, różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim..

  3. Przy wyjściu z kościoła możemy podejmować kartki wypominkowe. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych będą odbywać się w dniach 3-24 listopada o godz. 16.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Wypełnione kartki wypominkowe możemy składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii.

  4. W sobotę Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – święto. To dzień imienin Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.

  5. 29 października w niedzielne popołudnie zapraszamy dzieci i rodziców na Korowód Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie o godz. 15.00 w kościele w Kamieniu Wielkim, a następnie pójdziemy jak w ubiegłym roku od domu do domu ulicami w Kamienia Wielkiego. . Na spotkanie przybywamy w przebraniach wybranych świętych.

  6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarzy oraz grobów. Msza św. na cmentarzu w Kamieniu Małym o godz. 9.00, w Mościcach o godz.10.30 i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.00, Po Mszy św. procesja na cmentarzu z nabożeństwem . Prosimy mieszkańców Kamienia Wielkiego w sobotę 28.10.na godz. 10.00 o uporządkowanie cmentarza. W Dzień Zaduszny Msze św. w Mościcach o godz. 16.00, w Kamieniu Małym o godz. 17.00 i w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00.

  7. Rozprowadzamy jak co roku cebulki żonkili, najmniej 2 zł., na wsparcie Hospicjum w Gorzowie Wlkp. .Dzisiaj 22.10. w Szkole Podstawowej w Kamieniu Wielkim o godz. 15.00 spotkanie informacyjne w sprawie planowanej budowy biogazowni.

  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Teresie Konopa, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Kazimierza Bujarskiego. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.


77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page