top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024

 

 

  1. Dzisiaj w Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji. W kościele po Mszy św.  – sakrament namaszczenia chorych.

  2. W środę popielcową 14 lutego rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem w Mościcach o godz. 16.00, w Kamieniu Małym o godz. 17.00, w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00. Po Mszach św. zbiórka na puszek na rzecz poszkodowanych wojną na Ukrainie. W środę popielcową obowiązuje post ścisły dla osób między 18 a 60 rokiem życia, dla pozostałych jest to post zwyczajny. Okres 40-dniowej pokuty to czas dobrowolnych postanowień i wyrzeczeń: jałmużny, postu i modlitwy.

  3.  Nabożeństwa Drogi Krzyżowej przez okres Wielkiego Postu we wtorek w Kamieniu Małym o godz. 16.30, w Mościcach w czwartek  o godz. 16.30. w Kamieniu Wielkim w piątek o godz. 16.30. W nabożeństwie drogi krzyżowej biorą udział dzieci i młodzież.

  4. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.00 w Kamieniu Wielkim. Z kazaniem pasyjnym; w Mościcach i Kamieniu Wielkim  po Mszy św.

  5. Ze względu na nadchodzące ferie – w lutym nie będzie spotkań kandydatów do bierzmowania.

  6. Odwiedziny chorych z Komunią i Namaszczeniem Chorych w sobotę 17 lutego od godz. 8.00.

  7. Kursy przygotowujące do bierzmowania dla osób po 21 roku życia rozpocznie się  w  Kostrzynie nad Odrą w  kościele pw. Matko Kościoła w niedzielę 3 marca po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy chętnych z dekanatu i okolic.

  8. Kursy przedmałżeńskie odbędą się w kościele pw. MB Rokitniańskiej w dniach 2, 9, 16 marca w godz. 10.00-14.00.

  9. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani  Małgorzacie Mróz, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Marzenę Karcmarz. Uczniom życzymy wspaniałych ferii.               W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Andrzeja Konopka, Wieczny odpoczynek…

 

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Commenti


bottom of page