top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024 r.

 

 

1.      Dzisiaj zmiana tajemnic różańca świętego w Mościcach i Kamieniu Małym, w środę w Kamieniu Wielkim.

2.     W przyszłą niedzielę w Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji. W kościele po każdej  Mszy św.  osoby chore i cierpiące będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

3.     Ze względu na nadchodzące ferie – w lutym nie będzie spotkań kandydatów do bierzmowania. Dzisiaj na Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 poświęcenie świec dzieciom komunijnym. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami tych dzieci.

4.     Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki o godz. 16.00 i od wtorku do piątku o  godz. 18.00.

5.     Dziękujemy  Paniom  Irenie Sokołowskiej, Janinie Czarneckiej       i Katarzynie Czarneckiej za posprzątanie kościoła i  demontaż instalacji bożonarodzeniowej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy następną rodzinę według ustalonej  listy.

6.    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie naszej parafii. Wszystkim życzymy wspaniałego tygodnia.

 

69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page