OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024 r.

1.      Dzisiaj zmiana tajemnic różańca świętego w Mościcach i Kamieniu Małym, w środę w Kamieniu Wielkim.

2.     W przyszłą niedzielę w Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji. W kościele po każdej  Mszy św.  osoby chore i cierpiące będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

3.     Ze względu na nadchodzące ferie – w lutym nie będzie spotkań kandydatów do bierzmowania. Dzisiaj na Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 poświęcenie świec dzieciom komunijnym. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami tych dzieci.

4.     Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki o godz. 16.00 i od wtorku do piątku o  godz. 18.00.

5.     Dziękujemy  Paniom  Irenie Sokołowskiej, Janinie Czarneckiej       i Katarzynie Czarneckiej za posprzątanie kościoła i  demontaż instalacji bożonarodzeniowej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy następną rodzinę według ustalonej  listy.

6.    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie naszej parafii. Wszystkim życzymy wspaniałego tygodnia.