top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA X ZWYKŁA – 09.06.2024 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA X ZWYKŁA – 09.06.2024 R.

 

 

1.  Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. W niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00.              

2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii :  wtorek św. Barnaby, Apostoła; czwartek  św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. 

3. W piątek przypada dzień urodzin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego.

4. Za tydzień w niedzielę rocznica sakry biskupiej Bp. Tadeusza Lityńskiego

5.    Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Góry.

6. Dziękujemy Parafianom i Gościom za wspólnie przeżytą liturgię podczas wczorajszego Odpustu parafialnego św. Antoniego  z wprowadzeniem relikwii św. Rity. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanym w uroczystość : OSP w Kamieniu Wielkim i w  Mościcach, SLO, zespołowi Canto za oprawę muzyczną podczas Mszy odpustowej, biorącym udział w procesji, dzieciom sypiącym kwiaty, osobom za przygotowanie świątyni i dekoracji, za Mini Festyn podczas którego zebraliśmy na remont  kościoła 3464,40 zł. za zasponsorowanie róż i wędlin oraz za wypieki ciast. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Pani Monice Matusiewicz, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Reginę Masiewicz. Życzymy błogosławionego tygodnia

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                               

Intencje Mszalne od 09 do 16 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 09 do 16 czerwca 2024r. Niedziela 09 czerwca Kamień Wielki 8:00++ Waleriana w 47 rocz. śm. oraz Marię, Stanisława, Edwarda, Kazimierza, Władysława, Antoniego i Janinę Hładkich.    

Comments


bottom of page