top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA IX ZWYKŁA – 02.06.2024 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA IX ZWYKŁA – 02.06.2024 R.

 

 

1.  Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. W niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00.              

2. Do czwartku Oktawa Bożego Ciała. Procesja z Najświętszym Sakramentem po adoracji       i spowiedzi. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Wystawienie,  adoracja       i spowiedź  o godz. 17.30 w Kamieniu Małym we wtorek, w czwartek w Mościcach. W Kamieniu Wielkim w Środę Msza św. o godz. 17.00 i po procesja po Mszy św. W piątek w Kamieniu Wielkim wystawienie , adoracja i spowiedź o godz. 17.30.   

3. Dzisiaj procesja po każdej Mszy św.

4. I niedziela czerwca – zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.   

5.  W piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.   W sobotę w Kamieniu Wielkim Odpust św. Antoniego z wprowadzeniem relikwii św. Rity i poświęcenie róż  o godz. 13.00. Róże będzie można nabyć za odpłatnością w kościele przed Mszą św. Po Mszy św. i procesji poczęstunek przy kościele przy grillu i cieście w cenie minimalnej, zbieramy na remont kościoła. Uroczystość odpustową uświetni występ naszego zespołu Canto i obecność OSP z Kamienia Wielkiego i Mościc.

7.    W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Góry.

8. Dziękujemy Parafianom i Gościom za wspólnie przeżytą liturgię. Życzymy błogosławionego tygodnia . Poprosimy o sprzątanie kościoła Panią Monikę Matusewicz.

 

 

 

111 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                               

Comments


bottom of page