OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA (26.11.2023 r.)

1. Dzisiaj w Niedzielę Chrystusa Króla (26.11) taca będzie zbierana na rzecz naszego seminarium duchownego. Dziś przypada również święto patronalne Akcji Katolickiej.

2. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych do czwartku 30.11. o godz. 16,30.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

4. Spowiedź w Kamieniu Małym we wtorek przed nabożeństwem wypominkowym i w Mościcach w czwartek, w Kamieniu Wielkim w piątek o godz. 16.30 przy modlitwie przed Najświętszym Sakramentem. Komunia dla chorych w piątek 22 grudnia od godz. 8.00. Prosimy zgłaszać dodatkowych chorych z racji zbliżających się świąt.

5. Zmiana tajemnic różańcowych w Kamieniu Wielkim w piątek 01 grudnia po Mszy św., za tydzień w niedzielę w Mościcach i w Kamieniu Małym.

6. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. W I Niedzielę Adwentu (3.12) poświęcenie wieńca adwentowego i opłatków. Opłatki będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. Od przyszłej niedzieli będziemy również rozprowadzali świece wigilijne Caritas. Duże świece w cenie 20 zł, a małe po 10 zł.

7. W niedzielę 10 grudnia o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim – spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św i poświęcenie medalików zakupionych we własnym zakresie przez rodziców.

8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Halinę Ożga i Michała Czyżewskiego. Wieczny odpoczynek…

9. Serdecznie dziękujemy za uporządkowanie terenu wokół kościoła oraz za sprzątanie kościoła dla Pani Eweliny Wus, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Annę Brzezińską.

10. Życzymy wieli łask Bożych i udanego tygodnia.