top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31.12.2023 r.

Zaktualizowano: 7 sty

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31.12.2023 r.

 

 

  1. Dzisiaj w Niedzielę Świętej Rodziny zapraszamy na nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17.00, w Kamieniu Wielkim.

  1. Jutro w Nowy Rok 1 stycznia (poniedziałek) – Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki. Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00  w Kamieniu Wielkim.

3,    Kolęda w naszej parafii od 8 stycznia. Rozpoczęcie kolędy w tygodniu od 15.30, w sobotę od godz. 10.00,               Plan Kolędy od 8 stycznia do 13 stycznia 2024r.                                             Poniedziałek 8 stycznia Kamień Mały – od Mościczek tzw. Wschód do numeru 27. Po obu stronach drogi.                                                                                                                          Wtorek 9 stycznia Kamień Mały- cd. do numeru 43. Po obu stronach drogi.                          Środa 10 stycznia Kamień Mały- cd. od numeru 44 do 60. Po obu stronach drogi. Czwartek 11 stycznia Kamień Mały- cd, od numeru 63, 64, 81 aż do końca cały  tzw. Zachód. Po obu stronach drogi.                                                                                                                          Piątek 12 stycznia – bloki i stara szkoła.                                                                                Sobota 13 stycznia od godz. 10.00 – cała Krześniczka od Kamienia Małego. Po obu stronach drogi.

  1. W tym tygodniu przypada I  czwartek, piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30 we wtorek w Kamieniu Małym, w Mościcach w czwartek, w piątek w Kamieniu Wielkim. W czasie spowiedzi adoracja NS.

  2. 5 stycznia  parafię pw. Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą i dekanat nawiedzą relikwie rodziny Ulmów. O godz. 15.00 wystawienie NS i koronka. Następnie adoracja I piątku miesiąca i różaniec.. Od godz. 17.00 spowiedź. O godz. 18.00 Msza św.                                                                                           

  3. W sobotę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie wody, kredy i kadzidła.. Tego dnia nie odbędzie się wizyta u naszych chorych. Msze św. w porządku niedzielnym. Tradycyjny  Orszak Trzech Króli w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30, przejdziemy wokół kościoła. Zachęcamy dzieci i młodzież do przygotowania strojów jasełkowych, przebrania się za aniołków, pasterzy, królów, Maryję, św. Józefa, innych świętych i rycerzy polskich., czy tylko w koronach.  Po każdej Mszy św. można powziąć dla każdego domostwa poświęcony mały pakiet, w którym znajduje się kadzidło, węgielek i kreda, którą możemy zapisać C+M+B 2024 A. D.

  4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w Kamieniu Wielki w piątek, na filiach za tydzień w niedzielę.

  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Aleksandrze Tokarzewskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewę Granos.

  6. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie dla  naszej parafii.. Składam wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom Życzenia Noworoczne: obfitości łask Bożych, pokoju w domach i rodzinach, zdrowia, wzrastania dzieci w blaskach Bożej miłości, życzliwości bliźnich i opieki Matki Bożej.

 

 

150 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page