top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę zwykłą – 06. 11. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę zwykłą – 06. 11. 2022

1. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się przynajmniej w myśli za zmarłych, zyskają odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, a mianowicie: Spowiedź św., Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca św. i całkowite duchowe zerwanie z przywiązaniem do jakiegokolwiek grzechu.

2. W miesiącu listopadzie wypominki i modlitwy za zmarłych w dni powszednie o godz. 16.30 przed Mszą św. W niedzielę wypominki w czasie Mszy św.

3. W okresie jesienno – zimowym Msza św. w tygodniu o godzinie 17.00.

4. Dzisiaj w Mościcach i Kamieniu Małym po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

5. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 103 rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Ukrainie.

8. Dziękujemy Pani Marzenie Nowak za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Magdalenę Koban. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie na cmentarzu Uroczystości Wszystkich Świętych, szczególne podziękowanie dla OSP i SLO.

9. Dziękujemy za ofiary składane na Kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Jana , Stanisława Placka w Kamieniu Małym. Wieczny odpoczynek…

45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page