top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę zwykłą – 06. 11. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę zwykłą – 06. 11. 2022

1. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się przynajmniej w myśli za zmarłych, zyskają odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, a mianowicie: Spowiedź św., Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca św. i całkowite duchowe zerwanie z przywiązaniem do jakiegokolwiek grzechu.

2. W miesiącu listopadzie wypominki i modlitwy za zmarłych w dni powszednie o godz. 16.30 przed Mszą św. W niedzielę wypominki w czasie Mszy św.

3. W okresie jesienno – zimowym Msza św. w tygodniu o godzinie 17.00.

4. Dzisiaj w Mościcach i Kamieniu Małym po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

5. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 103 rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Ukrainie.

8. Dziękujemy Pani Marzenie Nowak za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Magdalenę Koban. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie na cmentarzu Uroczystości Wszystkich Świętych, szczególne podziękowanie dla OSP i SLO.

9. Dziękujemy za ofiary składane na Kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Jana , Stanisława Placka w Kamieniu Małym. Wieczny odpoczynek…

45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 26 marca do 02 kwietnia 2023r. Niedziela 26 marca Kamień Wielki 8:00++ Chrzestnych Janinę Lachtarę, Stanisława i Stefanię Prucnal. Intencja rodziny Burza. Mościce 9:30++ Z rodzin

bottom of page