top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę zwykłą – 31. 10. 2021

1. Jutro 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. na cmentarzach w Kamieniu Małym o godz.9.00, w Mościcach o godz. 10.30 i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.00. Po Mszach św. na każdym cmentarzu procesja i modlitwy za zmarłych.

2. We wtorek 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny – dzień modlitw za zmarłych. Msze św. w Mościcach o godz. 16.00, w kamieniu Małym o godz. 17.15 i w Kamieniu Wielkim o godz. 18.30.

3. Wierni, którzy 1 i 2 listopada nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną, mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga Ojca” i modlitwę w intencjach Ojca świętego. Wierni, którzy w ciągu 8 dowolnych dni listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się przynajmniej w myśli za zmarłych, zyskają odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, a mianowicie: Spowiedź św., Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca św. i całkowite duchowe zerwanie z przywiązaniem do jakiegokolwiek grzechu.

4. W miesiącu listopadzie wypominki i modlitwy za zmarłych w dni powszednie o godz. 16.30. i po wypominkach Msza św. o godz.17.00. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Kamieniu Małym we wtorek przed Mszą św., w czwartek w Mościcach o godz. 16.00 i w Kamieniu Wielkim w piątek o godz.16.00.

6. Rozprowadzamy cebulki żonkili w cenie co najmniej 2.zł dla hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

7. W tym tygodniu przypada: w czwartek św. Karola Boromeusza bpa.

8. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i Kamieniu Małym , a w Kamieniu Wielkim w środę o godz.17.00

10. Kurs przedmałżeński w parafii pw. Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą. odbędzie się w dniach od 14. XI. do 19. XI. Rozpoczęcie 14. XI. w niedzielę Mszą św. o godz. 18.00 i po Mszy św. nauka. W pozostałe dni nauki o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w kursie wszystkich planujących zawarcie sakramentu małżeństwa

11. Odwiedziny chorych w sobotę od godziny 8:00.

12. Dziękujemy za posprzątanie cmentarza i terenu wokół kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła dla Kazimiery Wysoczańskiej, a o przyszłe posprzątanie prosimy p. Wiesława Wojdyłę.

13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.


48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Comments


bottom of page