top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę zwykłą – 30. 10. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę zwykłą – 30. 10. 2022

 1. We wtorek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu w Kamieniu Małym o godz. 09.00, w Mościcach o 10.30 i w Kamieniu Wielki o godz. 12.00. Po Mszach św. procesja i modlitwy za zmarłych.

 2. W środę 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych ZmarłychDzień Zaduszny – dzień modlitw za zmarłych. Msze św. w Mościcach o godz. 16.00, w Kamieniu Małym o 17.00 i w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00.

 3. Wierni, którzy 2 listopada nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga Ojca” i modlitwę w intencjach Ojca świętego.

 4. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się przynajmniej w myśli za zmarłych, zyskają odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, a mianowicie: Spowiedź św., Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca św. i całkowite duchowe zerwanie z przywiązaniem do jakiegokolwiek grzechu.

 5. W miesiącu listopadzie wypominki i modlitwy za zmarłych w dni powszednie o godz. 16.30 przed Mszą św. W niedzielę wypominki w czasie Mszy św. Kartki wypominkowe wystawione są na stoliku.

 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim od godz. 16.00.

 7. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00

 8. W tym tygodniu przypada: w piątek św. Karola Boromeusza bpa.

 9. W przyszłą niedzielę w Mościcach i Kamieniu Małym po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a w Kamieniu Wielkim w piątek 04 listopada.

 10. W poniedziałek 31 października w przed dzień Uroczystości Wszystkich świętych od godziny 17.00 od domu do domu odbędzie się Pochód Wszystkich Świętych ulicami Kamienia Wielkiego dzieci w przebraniu świętych pod opieką księdza i opiekunek . Prosimy o przygotowanie dla świętych dużo słodyczy. Zbiórka dzieci o godz. 17.00 w kościele.

 11. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 12. Rekolekcje Trzeźwościowe odbędą się w Rokitnie w dniach 11-13. 11. 2022 r.

 13. Dziękujemy Pani Halinie Czarneckiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Marzenę Nowak. Dziękujemy wszystkim za porządki na cmentarzu i terenu wokół kościoła i ofiary składane na Kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów.
113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Comments


bottom of page