Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 03. 10. 2021

1. W poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, w czwartek NMP Różańcowej.

2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlimy się o liczne i święte powołania dla naszej diecezji.

3. Dzisiaj w Kamieniu Małym i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.

4. Nabożeństwo Różańcowe w październiku w dni powszednie o godz. 17.30. Różaniec, jeden dziesiątek różańca dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.30. Różaniec dla młodzieży w piątek o 17.30.

5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i Kamieniu Małym, a w Kamieniu Wielkim w środę na Mszach św.

6. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia i XXI Dzień Papieski pod hasłem „ Nie lękajcie się”!

7. Rozprowadzamy po Mszy św., jak co roku, cebulki żonkili w cenie minimum 2zł. na Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. 8 . Za tydzień w niedzielę odpust w Kamieniu Małym o godz. 12.30, Msza św. w Kamieniu Wielkim za tydzień wyjątkowo o godz. 11.00. 9.Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe. 10.W dalszym ciągu trwają prace przygotowawcze do remontu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Renacie Siwiec za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewę Kowalewską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.