top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 03. 10. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 03. 10. 2021

  1. W poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, w czwartek NMP Różańcowej.

  2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlimy się o liczne i święte powołania dla naszej diecezji.

  3. Dzisiaj w Kamieniu Małym i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.

  4. Nabożeństwo Różańcowe w październiku w dni powszednie o godz. 17.30. Różaniec, jeden dziesiątek różańca dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.30. Różaniec dla młodzieży w piątek o 17.30.

  5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i Kamieniu Małym, a w Kamieniu Wielkim w środę na Mszach św.

  6. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia i XXI Dzień Papieski pod hasłem „ Nie lękajcie się”!

  7. Rozprowadzamy po Mszy św., jak co roku, cebulki żonkili w cenie minimum 2zł. na Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. 8 . Za tydzień w niedzielę odpust w Kamieniu Małym o godz. 12.30, Msza św. w Kamieniu Wielkim za tydzień wyjątkowo o godz. 11.00. 9.Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe. 10.W dalszym ciągu trwają prace przygotowawcze do remontu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Renacie Siwiec za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewę Kowalewską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page