top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 02. 10. 2022 1.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 02. 10. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej, w piątek NMP Różańcowej.

 2. Nabożeństwo Różańcowe odprawiamy w październiku w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.30. Różaniec dla młodzieży w piątek o 17.30. Kto nie może przyjść do kościoła, niech odmawia różaniec w domu lub w czasie podróży.

 3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Gość Extra – poświęcony św. s. Faustynie i nabożeństwu do Miłosierdzia Bożego.

 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź we wtorek w Kamieniu Małym i w czwartek w Mościcach o godz. 17.30, a w piątek w Kamieniu Wielkim o godz. 17.30.Proszę Żywy różaniec o poprowadzenie nabożeństwa różańcowego.

 5. W dniach 21-23 października br. w parafii pw. Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się kurs przedmałżeński. Kurs ma formę warsztatów weekendowych, prowadzony jest przez Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie i jest doskonałą okazją do wzajemnego, lepszego poznania się osób planujących wspólne życie. Świadectwa dotychczasowych uczestników i dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://spotkaniamalzenskie.pl/dla-narzeczonych/.

 6. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych na Mszach św.

 7. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św. dla kandydatów do bierzmowani z kl. 7 i 8 SP.

 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 w Kamieniu Wielkim poświęcenie różańca i spotkanie w kościele rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do I komunii św.

 9. Dzisiaj po Mszy św. na filiach zmiana tajemnic różańcowych. W poniedziałek w Kamieniu Wielkim.

 10. Odpust w Kamieniu Małym w niedzielę 09.10. o godz. 12.30. Msza św. w kamieniu Wielkim wyjątkowo o godz.11.00.

 11. Rekolekcje Trzeźwościowe odbędą się w dniach 07-09.10.2022 r. w Rokitnie. Konferencje będzie głosił: Tomasz Kryger OFM Cap – z Parafii św. Antoniego w Nowej Soli; znawca zagadnień związanych z trzeźwością. Koszt pobytu i wyżywienia wynosi 180 zł od osoby + 10 zł. na cele organizacyjne.

 12. Od dzisiejszej niedzieli zbieramy ofiary na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Ofiary składamy najlepiej w kopercie na tacę lub w zakrystii.

 13. Rozprowadzamy żonkile jako pomoc na utrzymanie Hospicjum w Gorzowie Wlkp. Za tydzień w niedzielę będzie można jeszcze nabyć żonkile.

 14. Dziękujemy Pani Jolancie Rąblewskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Danutę Kusyk.. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów.


42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page