top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą – 26. 09. 202

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą – 26. 09. 202

 1. W poniedziałek św. Wincentego a Paulo, we wtorek św. Wacława, w środę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima kpł. i DK, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz. i DK, w sobotę świętych Aniołów Stróżów.

 2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Migrantów i Uchodźców.

 3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

 4. W dzisiejszą niedzielę na Mszach św. liczenie wiernych.

 5. W piątek 1 października rozpoczyna się Nabożeństwo Różańcowe. Nabożeństwo Różańcowe w październiku w dni powszednie o godz. 17.30. Różaniec, jeden dziesiątek różańca, dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.30. Różaniec dla młodzieży w piątek o 17.30

 6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. w Kamieniu Wielkim.

 7. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą duszpasterską.

 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 poświęcenie różańców dzieciom komunijnym.

 9. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. od poniedziałku do środy ze względu na wyjazd od poniedziałku do czwartku ks. Proboszcza na szkolenie nauczycieli religii w ramach rozwoju zawodowego prowadzonego przez WNK w Zielonej Górze.

 10. Rozprowadzamy po Mszy św., jak co roku, cebulki żonkili w cenie minimum 2zł. na Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

 11. Dnia 2 października, w najbliższą sobotę odbędzie się pielgrzymka Grup Różańcowych i Margaretek do Rokitna. Zapisy w zakrystii.

 12. Trwa Narodowy Spis Powszechny. Spis jest obowiązkowy. Można spisać się samodzielnie przez Internet, dzwoniąc na infolinię lub skorzystać z pomocy w Urzędzie Miasta. Czas na spisanie się mija 30 września.

 13. W dalszym ciągu trwają prace przygotowawcze do remontu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Schabowi za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Renatę Siwiec. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Comments


bottom of page