top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą – 25. 09. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą – 25. 09. 2022

1. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Wincentego a Paulo, środę św. Wacława, w czwartek świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima kpł. i DK, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

2. Dzisiaj obchodzimy 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

4. W sobotę rozpoczyna się Nabożeństwo Różańcowe. Nabożeństwo w październiku w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. Różaniec dla dzieci w środę i piątek o godz. 17.30. Jeden dziesiątek różańca.

5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 8.00.

6. Rozprowadzamy jak co roku cebulki żonkili w programie Pole Nadziei na hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Najmniej 2 zł.

7. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się w najbliższą sobotę 1 października. Zapisy na wyjazd w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę w Mościcach i Kamieniu Małym zmiana tajemnic różańcowych.

9. Od przyszłej niedzieli zbieramy ofiary na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Ofiary składamy w kopercie na tacę lub w zakrystii .Koperty wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.

10.Wydawanie produktów żywnościowych przez PZC dla osób zakwalifikowanych przez MOPS w środę 28.09. o godzinie 18.00 w salce katechetycznej w Kamieniu Wielkim.

11. Dziękujemy Pani Katarzynie Kusyk za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Jolantę Rąblewską. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów.33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page