top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. Dzisiaj o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z poświęceniem różańców. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne z rodzicami.

 2. W tym roku szkolnym dzieci z klasy III w Kamieniu Wielkim przyjmą I Komunię św. 26 maja podczas Mszy św. o godz. 12.00.

 3. Trwają zapisy w zakrystii na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna, która odbędzie się 7 października.

 4. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godz. 17.30 w kościele, w niedzielę o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim. Różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim, dla młodzieży w piątek o godz. 17.30. Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na ręcznie zrobiony różaniec. Rozstrzygnięcie w niedzielę papieską (15.10).

 5. W tym tygodniu przypada I środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Kamieniu Małym we wtorek o godz. 17.30, w Mościcach w czwartek 9 godz. 17.30, w Kamieniu Wielkim w piątek o godz. 17.30.

 6. W I sobotę miesiąca 07 października od godz. 8.00 komunia dla chorych.

 7. Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zaprasza na kurs przedmałżeński w parafii pw. Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą w dniach 20-22 października br. Zgłoszenia są przyjmowane po godz. 16.00 pod nr tel. 504 288 531. Szczegóły na plakatach.

 8. Zmiana tajemnic różańcowych w Kamieniu Wielkim w piątek 06 października na Mszy św. o godz. 18.00.

 9. Spotkanie Rady Parafialnej i Kościelnej z Kamienia Wielkiego w piątek 06. października o godz. 19.00 na plebanii.

 10. Za tydzień w niedzielę 08 października Odpust w Kamieniu Małym o godz. 12.30. Msza św. w Kamieniu Wielkim wyjątkowo o godz. 11,00. Mszy św. odpustowej przewodniczyć będzie ks. Tomasz Szulc z parafii pw. Matki Bożej Rokitiańskiej z Kostrzyna nad Odrą.

 11. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 12. W niedzielę 8 października o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej ( klasa VIII) w Kamieniu Wielkim.

 13. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Monice Baszczuk, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Mariannę Kopaniecką, dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.

 14. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego tygodnia.


57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page