top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą – 19. 09. 2021.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą – 19. 09. 2021

 1. W poniedziałek św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow., we wtorek św. Mateusza Ap. i Ewangelisty, w czwartek św. o. Pio z Pietrelciny.

 2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 3. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci klasy III przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.

 4. Rozprowadzamy po Mszy św., w cenie minimum 2zł., cebulki żonkili na Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

 5. W najbliższą sobotę 25. 09. odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza do Sanktuarium Pięciu Braci Męczenników. Dokładny plan jest na Plakacie. Wyjazd 25.09. z pod Kościoła z Kamienia Wielkiego o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.

 6. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

 7. Dzisiaj nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w sali parafialnej w Witnicy o godz. 15.00. Plan katechez chrzcielnych na cały rok zamieszczony jest w gablocie.

 8. W przyszłą niedzielę na Mszach św. liczenie wiernych.

 9. Organizowane są zapisy na 2 – letnie Podyplomowe Studia Formacji Biblijnej na UKSW w Warszawie. Zajęcia prowadzone będą w soboty.

 10. Dnia 2 października w sobotę odbędzie się pielgrzymka Grup Różańcowych i Margaretek do Rokitna. Plan pielgrzymki na plakacie Zapisy w zakrystii.

 11. Pielgrzymka Nauczycieli i Pracowników Oświaty w sobotę 25. 09. 2021 r. do Rokitna. Początek o godz. 12.00, a w programie adoracja, Eucharystia i konferencja.

 12. W dalszym ciągu trwają prace przygotowawcze do remontu kościoła. Dziękujemy za wykonane prace. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Barbarze Nowowiejskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Grzegorza schab. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page